یهود و رسانه8

یهود و رسانه8
بهمن 3, 1401
285 بازدید

متن تحقیق یهود و رسانه8 رابطه دجال و هالیود سومین ویژگی که برای دجال در روایت بیان شده این است که غذای آن به اندازه کوه است که کنایه از هزینه سنگینی است که مسؤلین هالیود برای رسیدن به اهداف خود خرج می کنند .قطعاهرچه قدر دامنه کاری آنان وسیع تر باشد نیازمند صرف هزینه […]

متن تحقیق

یهود و رسانه8

رابطه دجال و هالیود

سومین ویژگی که برای دجال در روایت بیان شده این است که غذای آن به اندازه کوه است که کنایه از هزینه سنگینی است که مسؤلین هالیود برای رسیدن به اهداف خود خرج می کنند .قطعاهرچه قدر دامنه کاری آنان وسیع تر باشد نیازمند صرف هزینه های بیشتری هستند .ویژگی چهارم بیان شده در روایت این است که فتنه و فساد این فرهنگ شرق و غرب عالم را می گیرد؛مطلبی که به وضوح دیده می شود از ساختن فیلم های پورن که بیشترن مخاطبان را در کشور های آمریکا،هند و ژاپن دارد که متوسط تماشای این فیلم های ضد اخلاقی که نظام خانواده را به هم می زند، در آمریکا که خود را مهد آزادی جنسی می داند، روزانه ۱۳ دقیقه می باشد در هند ۱۱ دقیقه  در ژاپن ۹ دقیقه می باشد و این آمار هم چنان رو به افزایش است .

فیلم های پورن و سکسی به گفته خود مردم آمریکا جدای از بحث دین، نظام خانواده را از بین می برد تا جایی که خانم ها برای اینکه بتوانند با این فیلم ها مقابله کنند و جلوی شوهران خود را بگیرند مجبور به تغییرات فیزیکی در بدن خود شده و عمل های جراحی انجام دهند تا بدن خود را برای شوهران خود بهتر جلوه دهند  ولی به گفته خود آنها تاثیر چندانی ندارد و باز هم مردان به سمت چنین فیلم هایی تمایل بیشتر نشان می دهند .

این مطلب در مورد خانم ها و خیانت آنان به شوهران خود نیز وجود دارد.سازمان جهانی آماری را از میزان زنا زادگی و حرام زادگی منتشر کرد این آمار که در سایت (world family map) منتشر شده آمار رسمی حرام زادگی در کشور های مختلف را مورد بررسی قرار داد این آمار از سال ۱۹۹۸ – ۲۰۱۴ هست یعنی جوانان ۱۵ تا ۲۰ سال، آماری وحشتناک که همزمان با پیشرفت رسانه و فضای مجازی گسترش چشم گیری داشت. بیشترین آمار حرام زادگی مربوط به کشور های آمریکای لاتین است که کلمبیا با داشتن ۸۴ درصد حرام زادگی اول است بعد از آن  کشور پرو با ۷۶ درصد و نیکاروگوئه با ۷۲ درصد ربته های بعدی را دارد. شیلی،پاراگوئه و کاستاریکا به ترتیب ۷۱، ۷۰ و ۶۹ درصد آمار رسمی آنان حرام زاده هستند بعد از منطقه آمریکای لاتین ،اروپا بیشترین آمار حرام زادگی را دارد فرانسه با ۵۷ و سوئد با ۵۵٫

کمترین آمار مربوط به کشور های اسلامی ایران ، افغانستان و عراق است که هر سه کشور در مجموع ۱ درصد هم نمی شود. دلیل آن واضح است هرچه قدر فرهنگ کشور ها به چنین برنامه هایی نزدیک تر باشد فساد در آن کشور ها بیشتر است.کاری که رسانه های غربی در حال انجام آن هستند و با نشان دادن فیلم هایی از فرهنگ موجود کشور هایی مثل کلمبیا و پرو و کاستاریکا در پی این هستند که مردم را به فرهنگ این کشور ها سوق دهند .

پرفسور کاهر ۲۲ هزار زوج را نمونه گیری جنسی  کرد و نتیجه گیری که ایشان داشتند که باعث جلوگیری از پیشرفت آمار حرام زادگی می کرد سه چیز بود:

۱-مرد ها نبینند

۲-زن ها و مرد ها زیبایی بدن خود را بپوشانند

۳-زن ها خود را در معرض نمایش قرار ندهند

جمع بندی ایشان بسیار جالب است همان چیزی که اسلام ۱۴۰۰ سال پیش  آنرا بیان فرمود.

مورد اول: قل للمؤمنین یغضوا من ابصارهم.نور/۳۳ به مرد ها بگو چشمان خود را ببندند.

مورد دوم: لایبدین زینتهن الا لبعولتهن . نور/ ۳۱ زن ها آشکار نکنند زیبایی خود را مگر برای شوهران خود.

مورد سوم:ولا تبرجن تبرجا الجاهلیه الاولی احزاب/ ۳۳  زن ها به نحو جاهلیت زمان اعراب تبرج نکنند و خود را در معرض نمایش قرار ندهند.درباره کلمه (تبرج) مختصرا باید گفت:تبرج از ماده برج گرفته شده و همان گونه که برج در یک شهر نسبت به ما بقی اماکن مشخص تر است و زودتر جلوه می کند خداوند این معنا را در مورد زنان به کار گرفته که اعمالی انجام می دادند که توجه مرد ها را به خود جلب می کردند،در میان اعراب جاهلی زنان به پای خود خلال وصل می کردند که صدا کند و وقتی از جایی عبور کنند مرد ها را دنبال خود بکشانند.

لذا تعالیم اسلام در این زمان حقانیت آن بیشتر مشخص می شود که برای نجات از منجلاب آزادی های وحشی که خود آنها پایه گذار آن بودند تعالیم اسلام راه نجات است.الان در تمام شهر های جهان حتی در دور افتاده ترین روستا ها ماهوراه وجود دارد فیلم هایی که سینمای ترکیه نمایشگر آن است رابطه پیچیده زنان و مردان شوهر دار با یکدیگر که خیانت را به راحتی در فیلم های خود به نمایش می گذارند.

نمونه بارز فیلم حریم سلطان . فیلم هایی که وجه و رنگ دینی ندارند چنین مشکلاتی را به وجود آورده که آمار طلاق را در سراسر جهان از جمله ایران بالا آورده و اگر جلو گیری نشود هم چنان نظام خانواده در خطر خواهد بود .فیلم هایی که در آن زنان در خارج از خانه مشغول کار هستند و تربیت فرزند که به عهده ایشان بود به کلی از دسترس زنان خارج شده و کم کم جامعه را تبدیل به جامعه ای بی دین کنند ، همان کاری که مسیحیت با اندلس کرد.

استفاده کردن از دختران  که اصلا حجابی نداشته و شراب دو مسئله ای که به راحتی اندلس را از اسلام جدا کرد و الان همان برنامه به شیوه دیگری در بلاد اسلامی در حال اجرا است. استفاده از ابزار رسانه ای وسیع از جمله تلگرام و اینستاگرام که دسترسی به انواع و اقسام فیلم مستهجن و خرید و فروش های غیر مجاز در آن رواج دارد. متصل بودن شبکه های جاسوسی از جمله موصاد وc a e  به این برنامه ها و کنترل کردن آنها نشانه همان سیاست از سوی غرب برای تخریب هویت اسلامی در جامعه های اسلامی است. کاری که در حال انجام هست قبح خیلی از گناهان در جامعه را شکسته و تبدیل به اصولی شدند که اگر کسی آنان را نداشته باشد یا انجام ندهد عقب مانده است و به عنوان روشنفکر شناخته نمی شود.