یهود و رسانه7

یهود و رسانه7
بهمن 3, 1401
295 بازدید

متن تحقیق یهود و رسانه7 دومین ویژگی که در روایت بیان شده این است که از مادری یهودی به دنیا آمده.مسئله ای کاملا واضح که قبلا نیز به آن اشاره شده که بیان شد  که هالیود متشکل از دو کلمه (holly) به معنای مقدس و (wood) به معنای چوب است.یعنی چوپ مقدس  و مراد آنها […]

متن تحقیق

یهود و رسانه7

دومین ویژگی که در روایت بیان شده این است که از مادری یهودی به دنیا آمده.مسئله ای کاملا واضح که قبلا نیز به آن اشاره شده که بیان شد  که هالیود متشکل از دو کلمه (holly) به معنای مقدس و (wood) به معنای چوب است.یعنی چوپ مقدس  و مراد آنها چوب حضرت موسی (علیه السلام) نیست بلکه چوبی مد نظر آنها است که با آن جادو می کنند.و این کاملا با اعتقادات یهود صهیونیسم که با آیین کابالا (جادوی یهودی) اعتقادات آنان یکی شده سازگار است.

جالب است که در روایت آمده که دجال از مادری یهودی متولد شده و این مسئله که یهودیان را از جهت مادر معرفی می کنند  ونسب آنان را به مادر آنها  می گویند در روایات اهل بیت (علیهم السلام) چندین بار تکرار شده.جرا که در یهود نسب از ناحیه مادر منتقل می شود . امیر المؤمنین (علیه السلام)پس از ضربت خوردن فرمودند: به خدای کعبه رستگار شدم فرزند زن یهودی را بگیرید.ودر جایی دیگر فرمودند که فرزند زن یهودی تو کسی هستی که ریشم را به خون سرم خضاب می کنی .

امام صادق (علیه السلام)فرمودند: دو تای از فتنه های یهود قتل علی و قتل حسین (علیهما السلام) بود .قتل امیر المومنین (علیه السلام)مشخص شد که از ناحیه ابن ملجم است که مادرش یهودی است اما قتل امام حسین (علیه السلام) چگونه به دست یهودیان است؟مادر یزید شخصی است به نام میسونه که یهودی است . در دربار یزید بن معاویه یهودیان حضور داشتند حتی وزیر یزید شخصی یهودی است. معاویه به یزید سفارش کرد کاری به حسین بن علی نداشته باشد ولی مشاوران یزید چیز دیگری را می گفتند حتی می گفتند. نفر بعد از حسین نامش علی است اون هم باید کشته بشه.

لذا باید جای سؤال باشد که چرا وقتی امام سجاد (علیه السلام ) وارد کاخ یزید (علیه لعنه)شد یزید گفت تو کی هستی امام سجاد(علیه السلام)فرمود:علی بن حسین .یزید گفت:مگر علی بن حسین کشته نشد؟امام سجاد (علیه السلام)فرمودند:علی بن حسین برادر دیگرم بود که مردم او را کشتند.حال این سؤال مطرح می شود تو از کجا دنبال اخبار علی بن حسین بودی و از مرگ وی آگاهی داشتی ؟ امام موسی کاظم (علیه السلام) را از عمال هارون الرشید، هیچ کس جرأت این را نداشت که کوچک ترین ضرری به ایشان برساند. حتی وقتی امام (علیه السلام)در زندان بصره بود زندان بان بصره که پسر عموی هارون بود مجذوب شخصیت امام (علیه السلام)شد و به هارون نامه نوشت اگر موسی بن جعفر  را نبری آن را آزاد می کنم.

هارون الرشید در آخر به سندی بن شاهک یهودی دستور داد امام را به قتل برساند.یهودیان آگاهی نسبت به حضرت حجت داشتند و می گفتند که اینها ( مسلمانان) دو تا محمد دارند اون دومی خطرناک است البته در روایات آمده که پیامبر(صلی الله علیه و آله وسلم) را زن یهودی مسموم کرد و به شهادت رساند به قرینه روایت شریفه حضرت موسی بن جعفر ( علیهما السلام) که فرمودند:مامنا الا المقتول او المسموم.حال آن کسی که نابود کننده سلطه یهودیان است حضرت محمد بن حسن ملقب به مهدی است.که یهودیان در حال آماده سازی برای مقابله با وی هستند.