یهود و رسانه5

یهود و رسانه5
بهمن 3, 1401
233 بازدید

متن تحقیق یهود و رسانه5 آنچه که هالیود در پی آن است نشان دادن چهره ای منفی از حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است شاید فیلم های پخش شده از هالیود تخیلی باشد و ما آنان را به دید یک سری فیلم های بی هدف و نا معقول نگاه کنیم ولی حقیقت چیز […]

متن تحقیق

یهود و رسانه5

آنچه که هالیود در پی آن است نشان دادن چهره ای منفی از حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است شاید فیلم های پخش شده از هالیود تخیلی باشد و ما آنان را به دید یک سری فیلم های بی هدف و نا معقول نگاه کنیم ولی حقیقت چیز دیگری را نشان می دهد.

رسانه بیشتر شبیه آلتی در دست یهود است برای رسیدن به اهداف و مقاصد خود.شاید بتوان گفت دجال که در احادیث ما آمده و گفته شده فتنه آن شرق و غرب عالم را فرا میگیرد در اصل همین رسانه باشد.شهید سید محمد صدر در کتاب موسوعه امام مهدی می فرماید:دجال پدیده ای که در آخر الزمان ظهور می کند موجودی است یک چشم که از مادری یهودی به وجود می آید غذای آن به اندازه کوه است فتنه و فساد آن شرق و غرب عالم را فرا می گید و فریادش انا ربکم الاعلی است.

در مورد مسئله اول که دجال موجودی تک چشم است باید گفت که حتما لازم نیست که دجال یک موجود زنده باشد از قرائن روایی این مطلب به دست می آید که دجال در اصل موجود نیست و حتما که نباید دشمن دین و خدا  ناقص الخلقه باشد بلکه دجال فرهنگ فاسدی است که در آخرالزمان به وجود می آید و اصلا انسان نیست و معیار های آن نفسانی است خوب حال این فرهنگی که یک چشم دارد چه فرهنگی هست؟مگر می شود فرهنگ یک چشم داشته باشیم؟ مراد و منظور از تک چشم بودن این است که این فرهنگ چشم مادی دارد هداف و اغراض این فرهنگ الهی نیست .

در روایات اسلامی به سمت راست نسبت به سمت چپ توجه بیشتری شده و بر سمت چپ برتری داده شده و این مسئله واقع بینی اسلام را نسبت به مسائل نشان می دهد و اینکه این دین برنامه سعادت انسان است. از جمله این موارد که به بهتر بودن سمت راست برسمت  چپ را نشان می دهد، خوابیدن بر سمت راست است و اینکه هر گاه بر سر دو راهی قرار گرفتبد از راه سمت راست حرکت کنید. چشمی که  ماسون ها به عنوان یکی از اصلی ترین نماد های خود نشان می دهند چشم سمت چپ است و دلالت بر این می کند هدف آنها هدف درستی نیست هزینه های هنگفتی که برای نشان دادن چهره منفی از امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)نشان می دهند از جمله فیلم ایکس من و ارباب حلقه ها مؤید این مطلب است.