یهود و رسانه4

یهود و رسانه4
بهمن 3, 1401
220 بازدید

متن تحقیق یهود و رسانه4 آغاز یک سلطه شاید باور این موضوع سخت باشد ولی حدود ۷۰ درصد مردم آمریکا از اوضاع سیاسی کشورشان خبر ندارند . نه تنها مردم خود آمریکا بلکه سایر مردم نیز آگاهی چندانی ندارند که این همه اتفاق ناگوار از جنگ و خونریزی و کشت و کشتار های وسیع  چگونه […]

متن تحقیق

یهود و رسانه4

آغاز یک سلطه

شاید باور این موضوع سخت باشد ولی حدود ۷۰ درصد مردم آمریکا از اوضاع سیاسی کشورشان خبر ندارند . نه تنها مردم خود آمریکا بلکه سایر مردم نیز آگاهی چندانی ندارند که این همه اتفاق ناگوار از جنگ و خونریزی و کشت و کشتار های وسیع  چگونه به وقوع می پیوندد ولی فقط دهان عده ای کم به اعتراض گشوده می شود.
بیشتر حملاتی که اسرائیل به بلاد اسلامی داشت در جریان جام های جهانی اتفاق افتاد که دید بیش از یک میلیارد آدم به سمت بازی های جام جهانی دوخته شده بود. جام جهانی ۲۰۰۶ حمله به لبنان، جام جهانی  ۲۰۱۴ حمله  به فلسطین، جام جهانی  ۲۰۱۸ تشکیل اعتلاف عربی ، عبری و غربی و و حمله کردن به یمن و بساری دیگر از جنگ هایی که صورت گرفت که زیر پوشش رخداد های مهم فوتبالی  از جمله مسابقات یورو و لیگ قهرمانان اروپا آنرا مخفی کردند.
حال یهود چه سودی در این کشور گشایی ها و ایجاد   نا امنی ها دارد؟
یهود به دنبال تشکیل دادن یک حکومت وسیع جهانی است همان حکومتی که خداوند در عصر حضرت داود و سلیمان (علیهما السلام) به آنان داد. ولی غافل از اینکه هر دینی یک زمانی خاص چنین وضعیتی برایش  رخ می دهد. سایر ادیان منحصر به زمانی خاص هستند ولی دین مقدس اسلام فراگیر و تا پایان دنیا وقت ظهور منجی ادامه دارد . منجی مورد اعتقاد شیعیان بر اساس آموزه های صحیح اسلام ، فرزند امام حسن عسکری (علیه السلام) هست و شیعه منتظر قیام ایشان می باشد
یهود تمام تلاش خود را می کند تا چهره ای منفور از این منجی به عالم معرفی کند . فیلم های هالیود به طور کثیر به این موضوع در حال پرداختن است . به عنوان نمونه فیلم ارباب حلقه ها غیبت حضرت حجت را به غیبتی نسبت دادند که »سایرون » فرمان روای تاریکی درگیر آن بود و غیبت سایرون در صورتی بر طرف می شد که حلقه را به وی برسانند. و اگر حلقه به دست وی می رسید با ارتش هایی که جمع کرده بود تمام دنیا را نابود می کرد.
در این فیلم اشاره به شخصیت دیگری نیز شده به نام »اسمیگل« که در اثر مصاحبت و همراهی با حلقه طول عمر زیادی به وی داده شده است .
حال دقیقا این حلقه اشاره به کدام یک از آموزه های دین اسلام دارد مشخص نیست ولی می خواهد این را برساند که این حلقه قبل از اینکه بخواهد به سایرون برسد محافظانی دارد که در عرف شیعه به عنوان مرجع تقلید شناخته می شوند که امانت دار ودیعه و امنتی هستند که باید آنرا به حضرت قائم برسانند.

کاتب گمنام.