یهود و رسانه2

یهود و رسانه2
بهمن 3, 1401
252 بازدید

متن تحقیق یهود و رسانه2 آغاز یک سلطه:پس از آنکه یهود در صحرای سینا سرگردان شد از آنجا که قسمت عظیمی از آن صحرا در کشور مصر قرار داشت یهودیان با جادویی که در مصر حاکم بود آشنا شدند که بعد ها این جادو به عنوان (کابلا ) در جهان شناخته شد از جمله معتقدات […]

متن تحقیق

یهود و رسانه2

آغاز یک سلطه:
پس از آنکه یهود در صحرای سینا سرگردان شد از آنجا که قسمت عظیمی از آن صحرا در کشور مصر قرار داشت یهودیان با جادویی که در مصر حاکم بود آشنا شدند که بعد ها این جادو به عنوان (کابلا ) در جهان شناخته شد از جمله معتقدات این فرقه که صهیونیسم ها آنان را کنترل می کنند این است که شیطان به انسان خدمت کرده در این جریان که وقتی خداوند به آدم دستور داد از درخت استفاده نکن آن درخت در اصل درخت جاودانگی بود و خداوند نمی خواست انسان چنین قدرتی پیدا کند ولی شیطان به انسان کمک کرد و آنرا به وی نشان داد.
خداوند متعال در قرآن خط فکری بسیاری از اندیشه های یهودیان را مشخص کرد و مشی آنان را باطل می کند در این زمینه خداوند متعال می فرمایند فوسوس لهما الشیطانُ لِیُبدِیَ لهمُا ما وُرِیَ عنهما من سوآتِهِما و قال ما نهاکُمَا ربُکُما عن هذه الشجره الا ان تکونا ملکین او تکونا من الخالدین اعراف/۲۰ یعنی در اصل این حیله شیطان بود که انسان دچار این سرنوشت شود .
در این جریان که کابالا و صهیونیسم ها می گویند شیطان به انسان کمک کرد فرشته ها دو دسته شدند گروهی طرفدار خدا باقی ماندند و گروهی به یاری انسان آمدند که مرادشان در اصل همان اجنه است و فرقی بین فرشته و جن وجود ندارد نکته قابل تأمل این جاست که »آلیستر کرولی«پدر بزرگ جرج واشگتن اولین رئیس جمهور آمریکا که همگی عضو های اصلی لژهای فراماسونری بودند در کتابی که خودش نوشته ، ارتباط اجنه با خودش را بیان می کند و هدف از تشکیل و ایجاد آمریکا را بیان می کند.
آلیستر کرولی در کتاب به نام «شریعت» می گوید برای ارتباط با شیطان به سرزمین مصر رفتم و در یکی از «اهرام مصر» ۴۰ روز مناسک شیطان پرستی انجام دادم در روز چهلم یکی از اجنه بر من وارد شد و گفت شیطان تو را به عنوان پیامبر انتخاب کرده. (آنچه که در این کتاب به عنوان هدف آمده در آینده به آن اشاره می شود ) چیزی که واضح است این است که پای شیطان و اجنه واقعا در زندگی چنین فرقه هایی وجود دارد و از آنها به عنوان راهنما استفاده می کنند.
هالیود که در واقع بیان کننده تفکر صهیونیسم ها به جهان است و القای تفکر مسموم آنان را در جهان به عهده دارد با استفاده از ساخت فیلم به کمک کردن اجنه به انسان در راه رسیدن به اهدافش کمک می کند. ارتباط با اجنه و شیطان پرستی را کابالا یا جادوی یهود نام گذاری کردندکه از این عنوان یهودیان استفاده تبلیغی وسیعی می کنند.کابلا ارتباط مستقیمی با برخی نماد ها دارد یک مورد از استفاده های تبلیغی یهود برای جذب مردم به کابلا و کشیدن مردم جهان به سمت خودشان ، استفاده کردن از فوتبالیست های معروف است.
برای نمونه می توان به دیوید بکام ستاره فوتبال انگلیس و لیونل مسی اشاره کرد. خوب هدف چیست ؟ چرا چنین اشخاصی که در جهان از محبوبیت برخوردار هستند وقتی وارد میدان مسابقه می شوند با یک دستبند مخصوص که علامت کابلا روی آن وجود دارد دیده می شوند.؟پاسخ به سوال واضح است قانون جذب است که کابلا برای تبلیغ خود به سراغ چنین افرادی رفته . یعنی تو که طرفدار لیونل مسی هستی و یا طرفدار بکام هستی این دو نفر طرفدار کابلا هستند بیا و کابالا را انتخاب کن. حال این چه رابطه ای با رسانه دارد؟ در جریان جام جهانی ۱۹۹۴ فینالی که بین برزیل و ایتالیا برگزار شد،ربرتو باجو ستاره تیم ملی ایتالیا برای زدن آخرین پنالتی ایتالیا پشت توپ رفت ولی ضربه پنالتی را از دست داد و موجب قهرمانی برزیل شد . یهودیان فرصت را غنیمت شمرده و به سراغ وی رفتند به وی گفتند از مسیحیت برگرد و برای کابلا تبلیغ کن و گرنه به کلی از رسانه و صحنه اول جهان فوتبال محو خواهی شد ، ربرتو باجو قبول نکرد، بعد از آن این ستاره جهان فوتبال دیگر فروغ قبل را نداشت ولی بکام بر خلاف وی پس از از دست دان ضربه پنالتی در جام جهانی پیشنهاد کابالا را پذیرفت و همچنان در سطح اول جهان فوتبال باقی ماند.

کاتب گمنام