یهود و رسانه12

یهود و رسانه12
بهمن 3, 1401
416 بازدید

متن تحقیق یهود و رسانه12 اصالت اباحه:۳ شیعه با توجه به راهنمایی های اهل بیت (علیهم السلام) هیچ گاه دربرار ظلم سر تعظیم فرو نیاورده تعالیم الهی اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام)همیشه چراغ راهنمای شیعه بوده. امیر المؤمنین (علیه السلام):کونوا للظالم خصماً و للمظلوم عوناً[۱].برای ظالم دشمن و برای مظلوم یاور باشید. تا […]

متن تحقیق

یهود و رسانه12

اصالت اباحه:۳

شیعه با توجه به راهنمایی های اهل بیت (علیهم السلام) هیچ گاه دربرار ظلم سر تعظیم فرو نیاورده تعالیم الهی اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام)همیشه چراغ راهنمای شیعه بوده. امیر المؤمنین (علیه السلام):کونوا للظالم خصماً و للمظلوم عوناً[۱].برای ظالم دشمن و برای مظلوم یاور باشید. تا جایی که شهید شدن و مبارزات تمام این بزرگواران بر اساس مبارزه با مظالم بوده هرکدام به نوعی گاهی سکوت شیوه و راه مبارزه آنان بوده گاهی پرورش شاگرد و گاهی قیام مسلحانه.

شیوه امام حسین(علیه السلام) در مبارزه با ظلم نمونه بارزی از قیام مسلحانه است که در برابر ظلم زمان خویش قیام کرد با شعار «هیهات منا الذله»قیام آخرین امام شیعه نیز مشخص است به چه دلیل خواهد بود «گسترش عدل در زمین همان گونه که پر از ظلم شده[۲]»  حکام عباسی می دانستند  ایشان به چه دلیل قیام می کنند لذا از قبل آماده بودند که وقتی به دنیا آمد ایشان را بکشند در حال حاضر وضعیت حضرت نیز همانند وقتی است که غیبت ایشان می خواست آغاز شود.

جای تعجب دارد که نامزد های ریاست جمهوری آمریکا به مطالعه کتاب هایی می پردازند که در مورد قیام و ظهور حضرت حجت بن الحسن(ارواحنا له الفدا)نوشته شده است. به هر حال آنان امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را به عنوان کسی می دانند که وجود وی مانع تحقق آرمان هایشان که همان حکومت به سرتاسر جهان است می دانند. نکته ای که وجود دارد این است در میان مسلمانان آنان با شیعه دشمنی خاصی دارند .از اسلامی که همانند اسلام ابو سفان است و در ترکیه اجرا می شود تا اسلام خوارجی وهابیت در عربستان هیچ کدام از این دو اسلام مانعی بر سر راه دشمنان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)نیست،

تازه این کشور ها به عنوان همراه با خواسته های صهیونیسم ها پیش می روند.ولی شعیان همان طور که گذشت خط مشی پیشوایان معصومشان را طی می کنند.فهمیدند که نقطه قوت شیعیان سه مسئله است :

۱-قیام در برابر ظالم (بال سرخ شهادت از ناحیه امام حسین (علیه السلام)و جلسات عزاداری وی )

۲- امید به ظهور امام زمان(ارواحنا له الفداء)بال سبز مهدویت و امید به آینده.

۳-ولایت فقیه که در عصر غیبت وظیفه هدایت شیعه را به عهده دارد.

لذا تمام سعی و تلاش خود را برای از بین بردن این سه مسئله می کنند هر کدام به شیوه خاصی در مورد مسئله اول که مستر همفر در کتاب خود آن را به عنوان نقطه قوت شیعیان حساب کرده[۳] یکی از راه های آن مطرح کردن شیعه انگلیسی است که نحوه عزاداری آنان بر خلاف شعائر حسینی است از متن نوحه خوانی آنان تا برگزار کردن جلسات قمه زنی[۴] که نوعی اسلام هراسی را به جهانیان نشان می دهد، کاری کردند که جلسات امام حسین(علیه السلام)مثل گذشته اثری نداشته باشد اشعار نوحه که سنخیتی با مجالس امام حسین (علیه السلام )ندارند،وارد کردن دروغ در شعائر حسینی از جمله ازدواج حضرت قاسم (علیه السلام)که در هیچ کتاب معتبری وارد نشده[۵] و از این قبیل مسائل.تفرقه بینداز حکومت کن؛شعاری که انگلیسی ها از آن به عنوان یه اصل برای استعمار در کشور های مختلف از آن استفاده می کند،یکی از فتنه های دشمنان برای براندازی جلسات اهل بیت (علیهم السلام) و از پا درآوردن مملکت امام زمانی ایران تفرقه بین شیعه و سنی است به وسیله توهین کردن برخی از مداحان مغرض به مقدسات اهل سنت  و تشکیل دادن مراسماتی به نام عمر کُشُون.قطعا در این زمان وحدت بین شیعه و سنی خاری است در چشم صهیونیسم ها مخصوصا وقتی که مراجع عظام تقلید به وحدت با برادران اهل سنت تاکید دارند.                                        اللهم عجل لولیک الفرج.                                        کاتب گمنام.

[۱] نهج البلاغه،نامه ۴۷

[۲] صدوق،امالی صدوق(طبق نقل منتخب الاثر)ص ۱۶۸

[۳] مستر همفر،خاطرات مستر همفر ص ۹۵

[۴] در مورد قمه زنی  تمام فقها و مراجع عظام (اعلی الله تعالی مقامهم) حکم به حرمت آنان داده اند و آنرا وهن به دین و بدعت حساب کرده اند.

[۵] ماجرای ازدواج حضرت قاسم اولین بار در کتاب روضه الشهداء  که نویسنده آن شخصی به نام ملا حسین کاشفی است وارد شده. و اصل قضیه صد درصد دروغ است.مطهری،مرتضی،حماسه حسینه،ج۱ ،ص۶۵