یهود و رسانه10

یهود و رسانه10
بهمن 3, 1401
312 بازدید

متن تحقیق یهود و رسانه10 اصلالت اباحه ۱: یهود و رسانه  :۱۰ (چنان کن آنچه خواهی کن تمام شریعت بود)[۱].وقتی از شیطان پرستان سؤال می شود اعمال شما تابع چه مقرارتی است در پاسخ می گویند که ما خودمان را می پرستیم و تابع قانونی نیستیم.دقیقا همان برنامه ای که خود شیطان در پی آن […]

متن تحقیق

یهود و رسانه10

اصلالت اباحه ۱:

یهود و رسانه  :۱۰

(چنان کن آنچه خواهی کن تمام شریعت بود)[۱].وقتی از شیطان پرستان سؤال می شود اعمال شما تابع چه مقرارتی است در پاسخ می گویند که ما خودمان را می پرستیم و تابع قانونی نیستیم.دقیقا همان برنامه ای که خود شیطان در پی آن است برای گمراهی افراد بشر چرا که اگر بشر قانونا کارهای خود را بر اساس دین پیش ببرد آنچه که شیطان در پی آن است محقق نمی شود (لاُغوینهم اجمعین) [۲]

اغوای تمام افراد بشر آنچه که شیطان برنامه ریزی کرده و این همه کفر و الحاد دقیقا در زمانی در حال وقوع است که از آن زمان تعبیر به آخر الزمان می کنند که به فرموده امیر المؤمنین (علیه السلام)بد ترین زمان ها است[۳]  زمانی که آنچه از علائم و نشانه های ظهور [۴] امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) گفته شده به وقوع پیوسته. در قرآن کریم آنچه به عنوان فرصت به ابلیس داده شده که زنده بماند با تعبیر وقت معلوم[۵] است که براساس روایات وارده این اتفاق در زمان ظهور حضرت حجت بن الحسن(ارواحنا له الفداء) اتفاق می افتند[۶] لذا ابلیس تمام سعی و توان خود را به کار می برد که تا آن زمان افراد بیشتری را به وادی گمراهی بکشاند قطعا شیطان در این کار از هیچ راهی و هیچ کاری کوتاه نمی آید و همان گونه که گفته شده به اندازه تعداد نفوس بشر راه برای رسیدن به خداوند وجود دارد برای گمراهی انسان و دوری وی از خدا به اندازه تمام نفوس بشری راه وجود دارد.

از آن جایی که یکی از ویژگی هایی که در درون بشر نهفته شده حس دین گریزی و داخل شدن در آزادی های حیوانی است از این راه افراد زیادی گمراه شدند چیزی که در جوامع بشری در حال القا شدن است  به خصوص جوامع دینی را هدف گرفته است  هر لحظه افراد بیشتری را به کام خود فرو می برد.

اگر انسان در پی ارضای غرائض خود شود و به برنامه هایی که وی را از آگاهی دینی خارج می کند معطوف شود دقیقا همان راهی را رفته که دشمنان امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در پی آن هستند. دقیقا همان مسئله ای که در اولین پروتکل از دانشوران صهیون به آن اشاه شده. شمار انسان هایی که دارای غرایض بد حیوانی هستند بر شمار کسانی که دارای غرایض خوب هستند پیشی می گیرد[۷]  و جالب تر اینکه خود این این صهیونسم ها در ادامه همین پروتکل می گویند وقتی که ما حکومت جهانی را در دست گرفتیم اجازه نخواهیم داد این آزادی ادامه پیدا کند چرا که باعث هرج و مرج خواهد شد [۸] اثار شومی که این آزادی به عبارت دیگر اصالت اباحه در جامعه دارد بسار زیاد هستند ولی غافل از این که مردمی که ناخود آگاه در دام چنین برنامه ای افتادند نمی دانند که آنها فقط طعمه ای هستند برای اهداف صهیونیسم هایی که سودای حکومت بر جهان را در سر دارند .

ولی چرا برنامه شیطان به وسیله صهیونیسم ها در حال اجرا است ؟ در جوامع دینی از حضرت نوح (علیه السلام)تا زمان حاضر شیطان به وسیله انسان ،انسان ها را گمرا می کند و بیشترین سرمایه گذاری شیطان بر روی افرادی است که نسبت به دیگران بیشتر در دید هستند لذا اگر توجه شود اکثر افرادی که آغاز گر بت پرستی در جوامع دینی بودند و در مقابل رسول خدا قرار می گرفتند افراد ثروتمند بودند یا به تعبیر قرآن (ملأ)[۹] و دیگران یا به طمع ثروت این افراد یا  به جهت قدرت مادی و ظاهری که داشتند از آنان اطاعت می کردند و یا اگر شخص عالم باشد به سبب لغزش وی افراد زیادی گمراه می شوند کما این که سامری که از بزرگان بنی اسرائیل بود آغاز گر بت پرستی در میان قوم خود بود .

بنی اسرائیل از همان ابتدا ملتی لجوج و سرکش بودند نشانه های قدرت خداوند را به وسیله حضرت موسی مشاهده می کردند ولی در همان حال تقاضای  بتی کردند که آنرا بپرستند در جواب حضرت موسی (علیه السلام)به آنان فرمود :شما قومی جاهل هستید و جَوَزنا بِبَنی اسرائیل البحرَ فَأَتوا علی قومٍ یعکفون علی اصنامٍ لهم قَالُوا یا موسی اجعل لنا الهاً کما لهم الهه قال إنَّکم قوم تجهلون[۱۰] وبعد از این نیز در زمان حضرت داوود و سلیمان(علیهما السلام) نیز سرکشی کردند و به سوی سحر و جادو رفتند که البته این سحر و جادو را شیاطین به آنان آموزش می دادند[۱۱] تا اینکه سرکشی آنان به جایی رسید که تعداد زیادی از پیامبران الهی را شهید کردند. آلیستر کرولی کتابی نوشته به نام کلید گم شده سلیمان وی، در این کتاب نام ۷۲ شیطان را ذکر کرده که حضرت سلیمان آنان را مطرود ساخته[۱۲] جالب تر اینکه آلیستر کرولی شکل این شیاطین را در کتاب خود کشیده و چیزی که باعث تعجب شده این است که دقیقا این شیطان به شکل بت هایی هستند که ملت های بت پرست آنان را می پرستیدند.                   اللهم عجل لولیک الفرج.                                                                                                        کاتب گمنام.

[۱] آلیستر کرولی، شریعت ص۴

[۲]  سوره ص،۸۲

[۳]  ابن بابویه ،محمد ،من لا یحضره الفقیه،قم ،جامعه مدرسین،۲، ۱۴۱۳ق،ج۳ ،ص۳۹۰

[۴] برای اطلاع از علائم ظهور به کتاب علائم ظهور نوشته علی اضغر  رضوانی رجوع شود.

[۵] سوره حجر،۳۸

[۶] اثبات الهدی،ج۱۱ ،ص۷۱

[۷] پروتکل دانشوران صهیون، شماره ۱

[۸] همان ،پروتکل شماره ۱

[۹] ملأ به چیزی گفته می شود ظاهر آن در چشم باشد  و چشم را پر کند  سپس این واژه در مورد افراد متمکن و ثروت مند قوم اطلاق شده چرا که ثروت آن در دید است و چشم را پر می کند.

[۱۰] اعراف/۱۳۸

[۱۱] بقره/۹۶

[۱۲] کلید گم شده سلیمان،آلیستر کرولی،مقدمه مترجم